Tento víkend začínají dvě největší kulturní akce na Území dravce. Ve dvou nejkrásnějších městech na Území dravce. Teď nastává ta doba, kdy vás nezveme na jednodenní výlet či na víkend, teď už vás budeme lákat na prázdniny a na dovolenou.

016Začneme doma, tedy v Telči. V pátek 25.7.2014 tu totiž začínají prázdniny. Prázdniny v Telči, 32. ročník hudebního festivalu zaměřeného na to nejlepší z folku a příbuzných žánrů, s obrovským zázemím a doprovodným programem. Do Telče se jezdí zažít atmosféra, kterou umí festival rozprostřít po celém městečku tak, že jí nemáte šanci uniknout. Jeho výjimečnost je také v tom, že trvá dlouhých šestnáct dnů.

333-plakat_slavonice_siroky

A teď, voilà –  Slavonice Fest! Moooc bychom se divili, kdybyste ještě neslyšeli o moudrém počinu Ondřeje Trojana. A protože Slavonice jsou právě na tom kousku Jižních Čech, o kterém mluvíme v našem Manifestu, rozhodli jsme se  festival drobně podpořit. Strašně se nám totiž líbila myšlenka, mít tady za humny takovou smršť těch nejvíc nejlepších filmů, kapel a DJ´s. No koukněte sem, to nemá chybu! Ve Slavonicích a neméně slavné Maříži se prostě rozjede pohoda od neděle do čtvrtka a my tam nebudeme chybět! A Vy?

303-ondrej trojan foto jan rasch

Samozřejmě je ideální odpočinout si pak od kultury v lese, na trasách našich výletů. Na Území dravce, jste srdečně zváni.

V uzemi dravce